آغاز ثبت نام مرحله استانی مناظره ملی دانشجویان در خراسان جنوبی

۲۰ فروردین ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۹ کد : ۱۰۴ فرهنگی
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی از ثبت‌نام مرحله استانی مناظره ملی دانشجویان در خراسان‌جنوبی خبر داد و گفت: ثبت نام این دوره از مسابقات تا پایان فروردین ۹۷ ادامه دارد.
آغاز ثبت نام مرحله استانی مناظره ملی دانشجویان در خراسان جنوبی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی، حمید مرادی از ثبت نام مرحله دانشگاهی ـ استانی هفتمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان در خراسان جنوبی خبر داد .
وی اظهار کرد: همزمان با برگزاری طرح ملی مناظره دانشجویان در سطح دانشگاه‌های کشور با هدف زمینه‌سازی برای شکل گیری تفکر خلاق و نقاد در میان دانشجویان و همچنین رشد و شکوفایی فرهنگ گفت و گو  و زمینه‌سازی در جهت یادگیری اصیل، عمیق و پایدار برگزار می شود.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی بیان کرد:  ثبت‌نام این دوره از مسابقات تا پایان فروردین 97 ادامه دارد که دانشجویان  برای شرکت و آشنایی با نحوه مسابقه می‌توانند از طریق معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واقع در خیابان پاسداران، میدان قدس، جهاددانشگاهی و دفاتر سازمان دانشجویان در دانشگاه های بیرجند، علوم پزشکی، صنعتی، فرهنگیان و علمی ـ کاربردی مراجعه کنند.
مرادی تصریح کرد: این دوره از مسابقات نیز همانند دوره های قبل در سه مرحله دانشگاهی ـ استانی، منطقه‌ای و کشوری برگزار می‌شود.
وی با اشاره به اینکه مرحله دانشگاهی ـ استانی اردیبهشت ماه جاری برگزار می‌شود، اظهار کرد: این مرحله از مسابقات با حضور تیم های دانشجویی از دانشگاه‌ها در دانشگاه بیرجند برگزار می شود.
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی خراسان جنوبی یادآور شد: دانشجویان علاقه‌مند به مسابقات مناظره می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آشنایی با چگونگی فرآیند برگزاری مسابقات به وب سایت ملی مناظره دانشجویان به آدرس WWW.ISDC.IR  مراجعه کنند.
 


نظر شما :