مدیر عامل شرکت پتروشیمی قائد بصیر:

رشد و تعالی صنعت و اقتصاد کشور با ایجاد رابطه هدفمند جهاددانشگاهی و صنعت محقق می شود

۱۴ مرداد ۱۳۹۸ | ۰۹:۵۶ کد : ۱۰۲۳۸ پژوهشی
مدیر عامل شرکت پتروشیمی قائد بصیر گفت: رشد و تعالی صنعت و اقتصاد کشور با ایجاد رابطه هدفمند جهاددانشگاهی و صنعت محقق می شود.
رشد و تعالی صنعت و اقتصاد کشور با ایجاد رابطه هدفمند جهاددانشگاهی و صنعت محقق می شود

 به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان، معاون پژوهشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان به همراه اعضای هیات مدیره مرکز خدمات تخصصی شیمی و مهندسی شیمی واحد، با مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت پتروشیمی قائد بصیر گلپایگان دیدار و گفت و گو کردند.

مدیر عامل شرکت پتروشیمی قائد بصیر بر لزوم ارتباط مستمر صنعت و جهاددانشگاهی تاکید کرد.

مهندس فرزادی گفت: هر چه رابطه میان این دو نهاد تقویت و تبدیل به یک رابطه هدفمند و عملیاتی شود، می‌توان رشد و تعالی صنعت و اقتصاد کشور را سرعت بخشید.

در این دیدار که 5 مردادماه انجام پذیرفت، معاون پژوهشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان با برشمردن ظرفیت‌های جهاددانشگاهی و نقش آن در توسعه علمی فضای صنعت، بر گسترش همکاری‌ها تاکید کرد.

مهندس پورمدنی ضمن اشاره به همکاری جهاددانشگاهی با واحدهای صنعتی مختلف استان اصفهان، ابراز امیدواری کرد، با توجه به مذاکرات صورت گرفته در خصوص دستیابی به دانش فنی تولید افزودنی های پلیمری مورد نیاز صنعت، بازچرخانی پساب تولیدی به فرآیند و بازیابی پسماند خروجی، به زودی شاهد انجام طرح های مشترک پژوهشی- کاربردی با پتروشیمی قائد بصیر باشیم.

گفتنی است، معاون پژوهشی جهاددانشگاهی واحد صنعتی اصفهان به همراه اعضای هیات مدیره مرکز خدمات تخصصی شیمی و مهندسی شیمی واحد، از شرکت پتروشیمی قائد بصیر گلپایگان نیز بازدید کردند.


نظر شما :