حضور جهاددانشگاهی در نمایشگاه هفته ملی ازدواج سیستان و بلوچستان

۰۸ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۰:۲۸ کد : ۱۰۰۳۰ فرهنگی
جهاددانشگاهی استان با دو غرفه در بخش معرفی و عرضه کتب حوزه ازدواج و خانواده و ارائه آموزش های رایگان قبل و بعد از ازدواج در این نمایشگاه حضور پیدا کرد.
حضور جهاددانشگاهی در نمایشگاه هفته ملی ازدواج سیستان و بلوچستان

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی سیستان و بلوچستان، رییس این واحد ۷ مرداد در حاشیه افتتاح نمایشگاه هفته ملی ازدواج استان اظهار کرد: جهاددانشگاهی استان با دو غرفه در بخش معرفی و عرضه کتب حوزه ازدواج و خانواده و ارائه آموزش های رایگان قبل و بعد از ازدواج در این نمایشگاه حضور پیدا کرده است.

دکتر تاجری با اشاره به حضور مرکز آموزش و خدمات مشاوره روانشناختی رویش جهادانشگاهی استان در این نمایشگاه گفت: آموزش‌های خانواده از جمله آموزش‌هایی است که در حوزه معاونت آموزشی جهاددانشگاهی طراحی شده است.

او  ادامه داد: ارایه این آموزش‌ها در کارگروه بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان مصوب شده و جهاددانشگاهی استان مجری اجرای دوره‌های آموزشی خانواده معرفی شده است.

رییس جهاددانشگاهی استان افزود: بر این اساس، این آموزش‌ها را در دو سطح تحصیلی طراحی کرده‌ایم که به همت معاونت آموزشی جهاددانشگاهی برای زوجین سطح استان اجرا نیز اجرایی شده است.

دکتر تاجری هدف از اجرای این آموزش‌ها را آگاهی‌بخشی به زوجین جوان در خصوص آداب زندگی و همسرداری، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و فرهنگی، کاهش طلاق و تربیت صحیح و اسلامی فرزندان عنوان کرد.

عضو ستاد ساماندهی جوانان استان گفت: مرکز آموزش و خدمات مشاوره روانشناختی رویش جهاددانشگاهی استان که یکی از مراکز کوتاه مدت فعال جهاددانشگاهی به شمار می‌رود و با حضور در نمایشگاه هفته ازدواج استان سعی دارد تا مشاوره و آگاهی های لازم را به زوجین ارایه نماید.

رییس جهاددانشگاهی استان یادآور شد: این مرکز با حضور در این نمایشگاه آموزش‌های قبل و بعد از ازدواج، مشاوره های فردی و خانوادگی را به متقاضیان ارایه می‌کند گفتنی است نمایشگاه مزبور به مناسبت هفته ملی ازدواج و به همت اداره کل ورزش و جوانان استان و تعدادی از سازمان ها ایجاد شده است.


( ۱ )

نظر شما :